Teslimat Şartları

Meyve Sepeti aracılığı ile vermiş olduğunuz Meyve ve Kek ürünleri, 09:00-18:00 saatleri arasında teslim edilir.

Vermiş olduğunuz meyve  siparişinin teslimatı esnasında, alıcı olarak belirtmiş olduğuz kişinin teslimat adresinde bulunmaması durumunda, meyvesepeti teslimatı; apartmanlarda yan komşu daireye ya da apartman görevlisine, sitelerde site güvenlik görevlisine, hastanelerde resepsiyon görevlisine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, askeri hastane ve kurumlarda nöbetçi subay ya da erlere teslim edilmektedir.

Nikah - Düğün - Açılış törenleri için vermiş olduğunuz meyvesepeti siparişlerinde  alıcıya teslim edilememesi durumunda, görevliye imza karşılığında teslim edilir.

Özel günlerde (yılbaşı, sevgililer günü, öğretmenler günü, anneler günü v.b) meyvesepeti gönderimlerinin yoğunluğu sebebiyle siparişlerinizin teslimatında saat garantisi verilememektedir. Siparişleriniz belirttiğiniz günde yapılmakta ancak saatte gecikme yaşanabilmektedir.

Siparişleriniz esnasında gönderenin adını saklı tutmak istemeniz durumunda, gönderim yaptığınız ürünün kabul edilmemesinden ve teslim alınmamasından Meyve Sepeti sorumlu değildir. Bu gibi bir durum yaşandığında, gönderim yapılan dağıtım kanalımıza geri gelecektir. İki iş günü içerisinde dilerseniz kendiniz teslim alabilir ya da farklı bir adrese gönderimini talep edebilirsiniz. Farklı bir adrese gönderimi tercih etmeniz durumunda ek ücret talep edilecektir.

İstanbul  Meyvesepeti sayfalarında belirtilen fiyatlar sadece merkezlere olan fiyatlarıdır. Gönderim yapılacak ilçe' dağıtım yapılırken mesafeye göre yol ücreti alınmaktadır. Meyve Sepeti, meyve gönderimi yapılamayacak olan bölgelere meyvesepeti göndermeme hakkına sahiptir ve bu durumlarda mutlaka müşterilerini bilgilendirir.

Vermiş olduğunuz meyve siparişlerinde, size teslim edilecek meyve cinsi fotoğraftaki ile aynı olacaktır. Ancak kullanılan süsleme malzemesi, vazo, saksı vb stoklarımıza göre değişiklik gösterebilir. Mevsime bağlı olarak bazı meyve ürünlerinin temin edilememesi durumunda, aynı kalitede farklı bir meyve gönderilecektir.

Vermiş olduğunuz ürün siparişinin stoklarda olmaması, ürün ya da renk değişikliği ve siparişiniz ile ilgili diğer tüm durumlar için sizinle iletişime geçilmektedir. Siparişiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüşler, siparişiniz sırasında belirttiğiniz e-mail adresi ya da iletişim numarası yoluyla yapılmaktadır.

Siparişiniz ile ilgili ürün ya da renk değişikliği için belirttiğiniz yollardan tarafınıza ulaşılamaması durumunda, siparişinizin teslimatı stokta mevcut olan renk ile sağlanacaktır..

Siparişlerinizin teslim edilmesi esnasında bizim dışımızda oluşacak durumlardan kaynaklı (hava muhalefeti, trafik, yol çalışmaları, araç arızaları v.b) gecikmelerde teslimat saatinde gecikme ve sarkmalar yaşanabilir.

Siparişleriniz hazırlanmadığı ya da yola çıkmadığı sürece iptalini gerçekleştirebilir ya da teslimat adresi veya alıcı kişi bilgilerini değiştirebilirsiniz. İptal sırasında havale ile yapılmış ödemelerde geri iade işlemi havale ücreti kesilerek iade edilmektedir. Tüm meyve siparişlerinizin iptallerini teslimattan önce yapmanız gerekmektedir.

Eğer sipariş ettiğiniz meyvesepeti size özel olarak hazırlanmış ise, işlem sırasında yapılan masraf düşülerek ücret iadesi yapılacaktır (Örneğin mevsim dışında bir ürün isterseniz ya da ek malzemeler kullanılarak hazırlanmış bir ürün talebiniz v.b olursa ). Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade prosedürü Meyve Sepeti tarafından 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

Alışverişleriniz sırasında doğabilecek anlaşmazlıklar ürün bedeli ile sınırlıdır.Meyve Sepeti tüketici ve sipariş verene karşı, verdiği siparişteki Meyve Sepeti bedeli kadar sorumludur.

Meyve Sepeti web sitesi olan www.meyvesepeti.com üzerinden meyve siparişi verdiğiniz takdirde, bu sayfada bulunan tüm maddeleri okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Kargolu olarak gönderilen siparişler 


Kek sepeti , truffle sepeti , hediye sepetleri ve çikolata şekerli ürünlerde seçili bölgelere 1 ile 5 İŞ günü içerisinde teslimat sağlanmaktadır

Sipariş takipleriniz de yazan teslim tarihi kargoya veriliş tarihidir. Teslim tarihi net olarak verememekteyiz . Siparişinizi oluşturduktan sonra ki 5 iş gününde siparişinizin teslimatı sağlanmaz ise iptal iade talebi sağlayabilirsiniz. Siparişinizi oluştururken çıkan kırmızı yazılı ibareyi kabul ederek siparişinizi vermiş olmaktasınız.

Siparişiniz teslim edildikten sonra iade talebi edebilirsiniz. İadenizin gerçekleşmesi için size gelen kargo firmasına ürünü iade etmeniz gerekmektedir.

Siparişinizi 5 iş günü dolmadan sadece kargoya verilmeden sipariş oluşturduğunuz gün iptal edebilirsiniz.WHATSAPP